Apex Legends, Yeni Bir Oyun Modu ile Yeni Karakterini Tanıttı

Sıradaki içerik:

Apex Legends, Yeni Bir Oyun Modu ile Yeni Karakterini Tanıttı

e
sv

Grand Theft Auto 6 Resmi Olarak Duyuruldu

1898 okunma — 07 Şubat 2022 11:42
avatar

Ahmet Erol

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Grand Theft Auto 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Grand Theft Auto V’ in çıkışından bu yana, Grand Theft Auto 6 ‘nın geliştirildiğini tüm oyuncular olarak tahmin ettiğimiz, hakkında türlü iddalar ve sızıntılar ortaya atılan Grand Theft Auto 6 resmi olarak duyuruldu. Rockstar Games resmi internet sitesinden yapılan açıklamada serinin yeni oyunu için geliştirmelerin devam ettiği açıklandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; ”Grand Theft Auto serisinin bir sonraki devam oyunu için geliştirmelerin devam ettiğini belirtmekten mutluluk duyarız. Hazır olur olmaz sizlerle detaylı bilgileri paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Yeni GTA Oyununun İsmi Ne Olacak?

Serinin yeni oyununun ismi Grand Theft Auto 6 mı olacak yoksa yeni oyun Vice City veya San Andreas gibi özel bir isimle mi bizlerin karşısına çıkacak hep birlikte göreceğiz. Fakat Rockstar Games’in uzun yıllar süren oyun geliştirme süreleri üzerinde bu kadar detaylı çalışmaları, benim tahminimce herkesin beklediği gibi Grand Theft Auto 6 ismiyle çıkış yapması olacaktır.

Yeni Oyun Nasıl Olacak?

Grand Theft Auto 6 hangi şehirde geçecek, hangi tarihler arasında geçecek, hangi arabalar hangi silahlar olacak, serinin 5. oyunundaki gibi birden çok karakteri mi canlandıracağız yoksa tek bir karakter ile mi hikayeyi devam ettireceğiz?

Bunlar hepimiz için gizliliğini korumaya devam ediyor. Rockstar Games açıklamalarında; geliştirme süreci tamamlandıkça oyun ile ilgili bilgiler paylaşmak için sabırsız olduklarını dile getirdi.

Grand Theft Auto 6 resmi olarak duyuruldu yazımızın sonuna geldik!

Yazımızda Grand Theft Auto 6′ nın resmi olarak duyurulmasından ve bizleri nelerin beklediğinden kısaca bahsetmek istedik. Sizin de fikirleriniz veya toplulukla paylaşmak istedikleriniz var ise aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Hepinize oyun dolu günler…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.