Crysis 4 Duyuruldu

Sıradaki içerik:

Crysis 4 Duyuruldu

e
sv

Lost Ark Twitch Prime Gaming Ödülleri

1834 okunma — 28 Ocak 2022 21:42
avatar

Yusuf Kelebek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

lost ark twitch prime gaming ödülleri

11 Şubat’ta tüm oyuncular için ücretsiz çıkış yapacak olan ve kurucu paketlerinden herhangi birini alanlar için 8 Şubat 2022 itibariyle erişilebilir olan Lost Ark için Amazon harika Twitch Prime ödülleri açıklandı, Prime Gaming içeriside beklendiği gibi çok güzel içerikler bizleri bekliyor.

Lost Ark Twitch Prime Gaming Ödülleri

Bilindiği gibi Smilegate’nin ünlü MMORPG oyunu Lost Ark’ın Avrupa yayıncılığını yapan Amazon Lost Ark’ta oyuncularına çok güzel jest yaptı. Twitch Prime Gaming için bir Lost Ark paketi yayınlayan Amazon her ay düzenli olarak bu paketi oyunculara sunmaya devam edecek, ayrıca diğer ayların görsellerinden anlaşılacağı üzere Prime Gaming Lost Ark için her ay aynı içerikleri bizlerle buluşturacak.


Lost Ark Twitch Prime Gaming paket içeriğinde neler olacak?

lost ark twitch prime gaming ödülleri

8 Şubat 2022 tarihi itibariyle ilk Prime Gaming paketi yayınlanan Lost Ark’ın paketinin içeriğinde 5 günlük Crystalline Aura, 500 adet Amethyst Shard Pack ve Battle Chest yer alıyor.


Lost Ark Twitch Prime Gaming Ödülleri isimli haberimizin sonuna geldik!

Eğer Lost Ark’a başlamak istiyorsanız 11 Şubat’ta oyunun Steam sayfasından oyunu indirerek başlayabilir ya da kurucu paketlerinden birini satın alarak 8 Şubat’ta açılan oyuna bir an önce başlamaya hak kazanabilirsiniz. Yazıyla alakalı yorumlarınızı aşağıdan yapabilir, bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.