Hakkımızda

2018 yılında yayın hayatına geçerek ana kategorisi video oyunları olmak üzere bilgisayar alanında çeşitli içerikler çıkartmak amacıyla kurulan Oyun Raporu, yenilenen yönetim ekibi ve arayüzüyle; bilgisayar, mobil ve oyun konsollarında rehberler, önemli haberler, incelemeler gibi içerikler sunmak ve sizlerle buluşturmak üzere aktif yayın hayatına yeniden başladı.

Oyun Raporu olarak yenilenen ve büyüyen ekibimiz, modernleşen arayüzümüzle birlikte oyunların, yazılımların, teknolojinin ve bunlar gibi oyuncuları yakından ilgilendiren tüm konuların yakından takipçisi olarak oyuncuların yani sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü içeriği bulabilecekleri yeni bir site tasarlamak istedik bu bağlamda 01.01.2022 tarihi itibariyle yayın hayatımıza başladık.

Önümüzdeki süreçte içerik paylaşımlarında bulunurken sizlerin yorumlarını dikkate alarak, gerek görüş ve öneri sunduğunuzda gerekse yorumda bulunduğunuz konuyla alakalı yardıma ihtiyacınız olduğunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak ve böylelikle Oyun Raporu olarak oluşturacağımız topluluğa sizleri de dahil etmek istiyoruz.

Oyun Raporu’nu topluluk haline getirirken öncelikli hedefimiz ilerleyen zamanlarda açacağımız başvurularla editör kadromuzu genişleterek daha aktif OyunRaporu.com sitesini takipçilere sunmak ve sonrasında sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve Discord kanalımız üzerinden topluluklar kurarak turnuvalar, oyun takımları vb. gibi aktivitelerle güzel bir topluluk haline gelmektir.

Tüm bunların ötesinde siz, bir oyunsever olarak Oyun Raporu’nu el kitabı olarak düşünebilir, sevdiğiniz ya da takip ettiğiniz oyunlar hakkında bilgi alabilir, bu oyunların rehberlerini inceleyebilir hatta bunun ötesinde diğer kategorilerimiz olan yazılımlar ve oyun dünyasıyla ilgili teknolojik gelişmeler hakkında çeşitli içerikleri OyunRaporu.com‘da bulabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.