Phasmophobia Rehberi

Sıradaki içerik:

Phasmophobia Rehberi

e
sv

Crysis 4 Duyuruldu

1982 okunma — 26 Ocak 2022 14:23
avatar

Ahmet Erol

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz aylarda Crysis üçlemesi yenilenen grafikleriyle biz oyun severler için çıkış yapmıştı. Uzun yıllardır devamı beklenen ve serinin yeni oyunu için Crytek’den bir duyuru ümit eden Crysis hayranları nihayet mutlu haberi aldı ve Crysis 4 duyuruldu.


Beklenen Oldu; Cyrsis 4 Resmen Duyuruldu

Geçtiğimiz saatlerde önce Çin’de görselleri ortaya çıkan Crysis 4′ ün, sonrasında oyunun yayıncısı ve geliştiricisi olan Crytek’den yayımlanan bir video ile resmi bir açıklama da gelmiş oldu ve serinin yıllardır beklenen yeni oyunu Crysis 4 duyuruldu. Şimdilik fragmanda oyun ile ilgili herhangi bir görsel veya çıkarım yapabileceğimiz bir bilgi bulunmuyor. Fragman bir duyuru fragmanı olduğu için herhangi bir çıkarım veya tahmin yapmak oldukça zor.

Crytek CEO’su Avni Yerli’nin açıklamalarında Crysis 4’ün geliştirme sürecinin yakın bir zamanda başladığını ve sürecin daha başında olduklarını, heyecanla geliştirmek için çalıştıklarını ifade etti. Yapılan açıklamada çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Bizler için yeri ayrı olan Crysis’in daha önceki oyunlarında Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj seçenekleri de sunulmuştu ve biz Türk oyun severlerin yakından takip edip beğendiği bir seri olmuştu. Serinin yeni oyununda da önceki oyunlardaki gibi Türkçe dublaj seçeneği bulunur mu bilemiyoruz. Bu yönde yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Oyunun ,duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte Crysis 4’ün Duyuru Fragmanı…

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.