Nvidia ShadowPlay Ayarları

Sıradaki içerik:

Nvidia ShadowPlay Ayarları

e
sv

Fornite’a Vi Kostümü Eklendi

1928 okunma — 22 Ocak 2022 18:46
avatar

Kadir Yüksel

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

fornite'a vi kostümü eklendi

Son güncelleme ile Fornite’a Vi kostümü eklendi. League of Legends’ın sevilen karakterlerinden Vi artık Fortnite’ın item marketinden alınabiliyor. İçerik olarak Vi kostümü, Piltover Warden Çekici, sırta takılan Vi’nin zamanında Jinx’e verdiği oyuncak tavşan ve yeni bir emote bulunmakta.

Riot Games’in 6 Kasım 2021 tarihinde yayınladığı League of Legends oyununun bir hikayesi olan animasyon dizisi Arcane’in ilk birkaç bölümünde yaşanan olaylardan dolayı hapishanede belli bir süre geçiren zavallı Vi’nin kostümü Fortnite’da yetişkin hali üzerinden tasarlanmış. Vi’nin kostümü tekil olarak satın alabildiği gibi tercihinize göre paket olarak da alınabiliyor, belirttiğim kozmetiklere item marketi üzerinden sahip olabiliyorsunuz. Aşağıdaki Twitter paylaşımından Fortnite’ın resmi Twitter hesabına ulaşabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Ayrıca bu linkten de Epic Games’in Vi içeriği ile ilgili yazmış olduğu yazıya ulaşabilirsiniz. Eğer League of Legends ile fazlasıyla ilgiliyseniz sizi League of Legends Şampiyon Rehberi: Zeri yazımızı okumaya davet ediyorum. İyi eğlenceler!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.