Oyundayken Bilgisayar Donunca Ne Yapılmalı?

Sıradaki içerik:

Oyundayken Bilgisayar Donunca Ne Yapılmalı?

e
sv

Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Detayları Sızdı

1689 okunma — 30 Mart 2022 14:28
avatar

Ahmet Erol

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hepimizin bildiği üzere geçtiğimiz günlerde Valorant ”Ajanların Durumu Mart 2022” adlı bir yazı paylaşmıştı. Bu yazıda ise paylaşılan bir görsel ile gelecek ajanın Türk olacağını anlamış olduk. Karakter yapımcısı John Goscickis, ”Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak.” sözleriyle yazıda yeni gelecek ajanın özelliklerinden de biraz bahsetmiş oldu. Ve yazının sonu ise Türkçe yazılmış olarak ”Herkesin bir korkusu var” cümlesiyle bitiriliyor.

Görselde açıkça Türk Kahvesi ve lokum ikilisinin yer aldığı görülüyor.

Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Detayları Sızdı

Şuan tam olarak kesin olmamakla birlikte sızıntılar ve açıklamalar sonucunda yeni gelecek Türk Ajan’ın yetenekleri şu şekilde;

Sinsi (C)

Gönderdiği hat boyunca hareket eden , mouse ile kontrol edebildiğimiz bir yaratık çıkarır. Yaratık iz bulduğunda düşmana doğru hareket edecek ve onu 3 saniye boyunca herkes tarafından görünür yapacak. Kullanım ücreti ise 300 kredi.


Zaptet (Q)

Küre şeklinde kullanılan bu yetenek kullanıma başladıktan sonra 1.5 saniye havada asılı kalacak yere çakılacak. Yere çakıldığında ise alanı içerindeki tüm düşmanlara hasar verecek, onları bağlayacak ve sağır edecek Kulanım ücreti 200 kredi.


Musallat (E)

Ateşlenen küre kullanıma başladıktan sonra 1.5 saniye havada kalacak yere çakılacak. Sonrasında ise tekrar havalanacak ve bir göze dönüşecek. Bu göz düşmanları tespit etmesi halinde 12 saniye boyunca düşmanı takip edecek, onu açığa çıkaracak ve düşmana çeşitli debufflar(zayıflık) verecek. Pasif yetenek olduğu için bir ücret gerektirmeyecek.


Gece Düşmesi (X)

Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Ulti Yeteneği ise karanlık bir sis dalgası gönderecek. Düşmanlar bu sisle temas etmesi halinde takip edilebilir ve sağır olacaklar. Ayrıca 12 saniye boyunca çürüme etkisi altında olacaklar.


Valorant’a Türk Ajanın Nisan ayında gelecek güncelleme ile eklenmesi bekleniyor. Detaylar paylaşıldıkça sitemizde yer alacaktır.

”Valorant’a Gelecek Türk Ajanın Detayları Sızdı” yazımızın sonuna geldik ve Valorant’a gelecek Türk Ajanın detaylarını sizler için derledik. Umarım yazımızı okurken keyif almışsınızdır. Bizler sabırsızlıkla ajanımızın oyuna ekleneceği tarihi beklemekteyiz. Sizler de heyecanınızı paylaşmak yazımıza ekleme yapmak isterseniz aşağıya yorum bırakabilir, ayrıca bizimle iletişime geçmek isterseniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hepinize oyun dolu günler dilerim…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.